O mně

meKarel Tříska – cestovatel, vášnivý fotograf, SAP specialista, basketbalista, romantik a především cyklotramp. Bydliště: Mladá Boleslav. Vyrůstal jsem v rodině s mladším bráchou. Máma je turistický průvodce, což hodně ovlivnilo můj další vývoj. Po vysoké škole jsem nastoupil do Škoda Auto, kde pracuji dodnes. Má povaha a vrozené geny po mé matce mě nutí stále cestovat a objevovat nová místa. Proto jsem se rozhodl vydat se na 3,5 měsíční cestu a splnit si svůj sen. Doma mě čeká manželka, malý synek a spousta dobrých přátel.

Pouze na lehokole jsem projel několik zemí Evropy, Maroko a několikrát Turecko. Byl jsem účastníkem několika přednášek, účastník cyklozávodu 24 hodin LeMans, účastník lehokolové jízdy Nordkapp – Gibraltar Nonstop Ride a pravidelný účastník srazu lehokol. Nyní mě čeká velká výzva – cesta napříč Spojenými Státy.

Pokud si budete chtít zkrátit čekání mezi mými příspěvky, můžete se podívat na mé fotografie z předchozích cest na http://www.kareltriska.cz/.

„Ahoj! Jmenuji se Karel Tříska a jsem docela normální člověk, co rád od malička cestuje. Jako malý jsem miloval mapy a atlasy. Podle mě je nejlepší objevovat svět na kole, protože člověk potká spoustu zajímavých lidí a pozná tak i místní zvyky a kulturu. Cestování je důvodem, proč se fotografování stalo mým dalším koníčkem. Miluji krajinářskou fotografii, makro a architekturu.“

 

Sdílej / Share:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone